Ayrıca MAİL Grubumuza üye olun haberler e-postanıza gelsin. E-postanızı yazın ve kaydolun sonra da mailinize gelen iletiyi onaylayın

Teknoloji ve Tasarım

Teknoloji Tasarım

VİDEOLAR

T T HER  YERDE

İCATLAR

MAKETLER 

REHBERLİK 

 
 
 
E-posta:
 

Televizyondan kaydet, PlayStation 3'te seyret

Gelişmiş özellikleri ile oyun konsolu pazarında her zaman ağırlığını hissettiren PlayStation, eskisine göre daha rekabet dolu günlerin yaşandığı bu pazarda, fiyat indirimi yerine gelişmiş özellikler ekleyerek satışları artırma çabasına devam ediyor.

 
PlayStation 3 konsoluna eklenebilen yeni PlayTV, bu amaçla duyurulan yeni cihaz oldu. PlayStation 3'e entegre edilebilen  PlayTV'nin,  televizyon alıcısı gibi çalışıp, canlı DVB-T (karasal sayısal yayın) yayınlarını konsola kaydedebileceği belirtildi.
 
Avrupa'da yaygın olarak kullanılan DVB-T yayınlarını alan PlayTV, kullanıcıların sevdikleri programları kaydedip daha sonra izlemesine olanak sağlayacak. Kullanıcılar istediği takdirde, kaydı yapılan yayınları Sony PSP konsoluna kablosuz olarak iletilebilip, oradan da seyretme şansına sahip olacak.
 
HD yayınlarını kayıtve gösterme özellikleri de bulunan PlayTV'nin satışına 2008 başında, İspanya, Fransa, İtalya ve İngiltere'de başlanacağı belirtiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Domain