-Teknoloji Tasarım-     -İcatlar-     -Videolar   -E Posta Grubu-     -Bilim Adamları-    -İlginç Buluşlar & Tasarımlar-

 Hayatımızdaki Teknoloji ve Tasarım

Gelecek Teknolojisi

Yumurta Soyacağı

İlginç Küpeler
Kahve Köpükleri

Geleceğin Telefonları

Nereden Nereye Geldik
Puzzle Koltuk
 Kağıt Gibi İnce Ekran

Kağıttan Lamba

Kağıt Kesme Sanatı

Kitaptan Tasarımlar 

Elektrik Kablosu Tarih Oluyor

Geleceğin  Bilgisayarı

İlginç Heykeller 

İlginç Heykeller 2

Akıllı Terlikler

İlginç Tasarım

Kağıttan DEV Kayık 

Radyolu Gözlük 

Bırakın Emeklesinler

Teneke Kutudan Kamyon Yapımı

Kahve Sanatı

Şekerden Tasarımlar

Hayatı Kolaylaştıran İlginç Tasarımlar

Elektrik Deneyi

  Kendinden Isıtmalı Mobilya Sehpa

Sabah kahvaltılarda, akşam 5 çayında kısacası çay keyfinin yaşandığı her anda ve her yerde dilsiz gelin (Halojen lambalı ısıtma sistemine sahip masa ve sehpa) çay keyfini eziyet olmaktan çıkarıyor. Nasıl mı?

     
     Kendinden ısıtmalı mobilya sehpa ile artık evinizdeki çay servisi hem daha kolay hem de son derece pratik ve şık. Uzman ahşap mobilya sanayi yetkilisi Şahin Kaya'nın geliştirdiği buluş sayesinde dilsiz gelin salonunuzda son derece kullanışlı ve şık bir görüntü sağlamakla birlikte boşalan çay bardaklarını doldurmak için mutfağa gidiş-gelişlerinize ve sohbetinizin bölünmesine de bir son veriyor.
     
     Kaya'nın yaptığı açıklamaya göre özellikle ev hanımlarının büyük ilgi gösterdiği bu ürüne sahip olmak ve artan talebi karşılayabilmek için yoğun mesai harcadıklarını bununla birlikte çok küçük bir noktadan yola çıkarak mevcut bir ihtiyacı tespit edip çaresine bakmak koşulu ile yaptığı bu geliştirmenin karşısında aldığı taktir ve gördüğü ilginin son derece memnuniyet verici olduğunu ifade etti.


Kaynak: evdose.comAyrıca MAİL Grubumuza üye olun haberler e-postanıza gelsin. E-postanızı yazın ve kaydolun sonra da mailinize gelen iletiyi onaylayın

MMAİL GRUBUMUZ
teknolojizm grubuna kayıt ol
E-posta:
<Bu grubu ziyaret et

 

 

En Güzel Paylaşımlar İçin Mail Grubumuza Üye Olun

 
Domain